Sık Sorulan Sorular

Sık Sorulan Sorular


1- Sürpriz Perisi Organizasyon neler yapar?
Biz Türkiye’nin ilk profesyonel Sürpriz Organizatörlüğü yapan firmasıyız.
Evlilik teklifleri başta olmak üzere, evlilik yıl dönümü, doğum günleri, anneler günü, babalar günü gibi tüm özel gün ve davetler için bol sürprizli, kişiye özel butik organizasyonlar düzenliyoruz.
Sürpriz Perisi Ekibi olarak, bu özel günlerini sürprizlerle renklendirmek isteyenlere, farklı ve sıra dışı alternatifler arayan kişilere ,hediye alternatifinden, tek taşın seçiminden, mekân alternatiflerinden, sürpriz günü ne söylemeleri, ne yapmaları gerektiğine, verilecek çiçekten, o gün giyecekleri kıyafetlere, daha önce hiç yapılmamış sürpriz önerilerine kadar her bir detayla ilgilenip, A’dan Z’ye o en önemli günlerini muhteşem kılmalarını sağlayacak ve heyecanlarını onlarla birlikte paylaşıp, üzerlerindeki baskıyı hafifletecek çözüm önerilerinde bulunuyoruz.


2- Ne tarz sürprizler yapıyorsunuz?
İster sevgilinize özel hazırlanmış tiyatro oyunuyla aşkınızı ilan etmek isteyin, ister evlilik teklifiniz için koca bir alışveriş merkezini emrinize amade hale getirmeyi hayal edin, ister bir sinema salonunun doğum günü partisi mekanına dönüşmesini arzu edin, ister lazerle Boğaziçi Köprüsü altına tüm İstanbul’un görebileceği şekilde “Benimle evlenir misin?” yazdırılmasını isteyin, ister helikopterle kız arkadaşınızın başından aşağı güller boşaltılmasını talep edin, ister yunuslar aracılığıyla teklif etmeyi arzulayın, isterseniz sokak ortasında açılan dev pankartlarla, zeplinlerle gökdelenlerin tepesinde çalışan sevdiğinize aşklarınızı ilan etmek isteyin , isterseniz gökyüzünde, yerden metrelerce yüksekte özel sofralar kurdurmayı hayal edin, isterseniz bir kumsalda ateş yazılar eşliğinde romantik bir yemek arzu edin ve ya define haritalarıyla macera dolu bir yaşatmayı isteyin , bütün bu hayallerinizi sizin yerinize planlayan, organize eden ve gerçeğe dönüştüren profesyonel bir ekiple çalışıyoruz.


3- Mekan seçimleri nasıl belirleniyor?
Müşterilerimizin isteklerini ve hayallerini göz önünde bulundurarak, değişik atraksiyonlar, sürprizler ve özel süslemeler yapmamıza izin veren her mekânla çalışıyoruz. Mekan seçiminde ki ön önemli kriterimiz verilen hizmetin ve yemek servisinin kalitesidir. Müşterilerimizin memnun kalmayacağına inandığımız hiçbir yeri önermiyoruz. Önerilen mekanları da ekibimiz deki mekan seçim grubumuz bizzat , normal bir müşteri gidip, o mekanda servis ve hizmet alıyor. Eğer verilen hizmetten memnun kalınıyorsa, öneri listemize ekliyoruz. Müşterilerimizin tercih ettikleri mekanlarla da buna benzer bir kriter uygulaması yapıp, ona göre devam ediyoruz.


4- Özel güne hazırlanmanız ne kadar sürüyor?
Karar verilen organizasyona bağlı olarak, 2 saat ile 2 gün yeterli oluyor. Yalnız tercih ettiğiniz mekanın müsaitliği önemli bir etken.


5- Satın alınan organizasyonu iptal etme veya erteleme imkanı var mı?
Evet. Hangi organizasyonu yapacağımıza göre değişir ama 1 gün öncesinden iptal edebilir veya tarihi ertelenebilir. Oteller için bu 7 gün öncesidir


6- İstanbul dışına da hizmet veriyor musunuz?
Şehir dışı hizmetimiz mevcuttur. Ama günü birlik olsa da Müşterilerimize İstanbul’da davet edip, burada alternatifler sunmayı tercih ediyoruz.


7- Ödeme olarak nasıl yapmamız gerekiyor?
Nakit, kredi kartı veya kredi kartına taksitlendirme olanağı mevcuttur.

8- Yat organizasyonu kışın yapılıyor mu?

Sürpriz Perisi 1 yatı kendi yatımız olduğu için bu organizasyonlar için özel olarak hazırlanmıştır. Oturduğunuz alan hava koşullarına göre şeffaf şık bir branda ile çevrilidir. ve Altan ısıtma sistemi ile mekan sıcaklığına yakın bir şekilde boğaz turunuzu keyifle yapabilirsiniz

9- Paketlerin içinde istediğimiz değişiklikleri yapabiliyor muyuz ?

Tüm organizasyonlarımız kişiye özel hazırlandığı için, istediğiniz ekleme ve çıkartmaları yaparak değiştirebilirsiniz