Neden Sürpriz Perisi?

NEDEN SÜRPRİZ PERİSİ

 • “SÜRPRİZ PERİSİ” kurucumuz Şirin Yücel’in bir hayaliyle başladı. “İnsanları mutlu ederek mutlu olma”, bu aynı zamanda hayata bakışımızın, iş anlayışımızın da temelini oluşturdu. Ve “İnsanları mutlu ederek mutlu olma” hayalimizi gerçekleştirme imkanı veren binlerce çiftimize çok teşekkür ederiz.
 • SÜRPRİZ PERİSİ, Türkiye’nin İLK VE TEK SÜRPRİZ Organizasyonlar yapan firmasıdır. Ve profesyonelliğimiz sadece SÜRPRİZ üzerinedir. İşin içinde sürpriz olan, evlilik teklifi, doğum günü, yıldönümü vb gibi her türlü organizasyon bizim işimizdir. Herkesin yaptığı Düğün, nişan, açılış , konser, kongre yapmaz, BİZ SADECE SÜRPRİZ yaparız…
 • “Evlilik/ evlenme Tekliflerinin” marka tescili SÜRPRİZ PERİSİ ne aittir. Ki anlamı çok büyüktür. Profesyonel ve kurumsal olarak sürpriz evlilik teklifleri 10 yıldır uzmanlık alanımızdır.
 •  “%100 memnuniyet” hizmet sektöründe her firmanın temel cümlesidir, ancak, SÜRPRİZ PERİSİ olarak bunu “MUTLULUK GÖZYAŞLARI” ile bir adım daha ileriye taşıdık. Ve şuana kadar yaptığımız yüzlerce organizasyon sonunda aldığımız “CANI YÜREKTEN” bir teşekkür bizim gülen yüzümüz, en büyük motivasyon kaynağımız oldu.
 • Çünkü biz biliyoruz ki, sevdikleriniz sizin için önemli, ama SÜRPRİZ PERİSİ için ÇOK DAHA ÖNEMLİ.. SÜRPRİZ PERİSİ olarak, yaptığımız her organizasyonun, sizin yaptığınız EN MÜKEMMEL organizasyon olacağının ve dost sohbetlerinde, hep hayranlıkla anlatılacağınızın garantisini veriyoruz.
 • Hizmet anlayışımız “ ŞEFFAFLIK, DÜRÜSTLÜK ve GÜVEN” üzerine kuruludur. Biz sizi sadece bir müşteri olarak görmüyor, sizle birlikte aynı heyecanı ve telaşı yaşıyor, sizin üzerinizdeki yükü hafifletmek için, sürecin tümü ile ilgili koçluk hizmeti veriyoruz.
 • SÜRPRİZ PERİSİ’nin en büyük farkı, yapılanı, asla bir iş olarak görmüyor, bütünüyle fikrimizi, yüreğimizi, emeğimizi, sizleri mutlu etmek ve organizasyon sonunda “Hayatımızın en güzel gününü yaşattığınız için çok teşekkür ederiz” cümlelerinizi duymak için ortaya koymamızdır. Bir insana “HAYATININ EN GÜZEL GÜNÜNÜ YAŞATMAK”, BUNDAN DAHA GÜZEL NE OLABİLİR Kİ?...
 • SÜRPRİZ PERİSİ EKİBİ, oluşabilecek, tüm olumsuzluklara anında çözüm üretebilen ve sürecin kusursuz işlemesini sağlayan tüm bilgi, beceri ve teknik donanıma sahiptir. Ve bilirsiniz ki güvenilir ellerdesinizdir ve hiç bir detayı düşünmek veya kontrol etmek zorunda değilsinizdir.
 • Sürpriz Perisi Ekibi, hayatlarının bir noktasında mutluluk arayışına çıkmış ve yolları sürpriz perisinde kesişmiş, farklı meslek gruplarından 25 kişinin bir araya gelmesinden oluşmuş muhteşem bir sinerji sonucudur.
 • Verdiğimiz tüm hizmetleri kendi bünyemizden vermekteyiz. Araya aracıların girmediği, ekstra herhangi bir bedel ödemek zorunda kalmadığınız, birinci elden her türlü, en mükemmel hizmeti alırsınız.
 • Kendimize ait  SÜRPRİZPERİSİ 1 Yatımızda ve Ritz Carton Otel ‘de ki  iki kişilik Vip yemek odamızda sizi ağırlamaktan memnuniyet duymaktayız . Ayrıca 30 WATT renkli VE 12 WATT yeşil LAZER CİHAZLARINDAN, PROJEKSİYON, SİS VE BALONCUK MAKİNASINA, UÇAN BALONDAN, UZAKTAN KUMNADALI VOLKANLARA, KAMERA FOTOĞRAF ÇEKİMİNDEN ,MÜZİSYEN VE TİYATROCULARA VE  YÜZLERCE FARKLI SÜSLEME  VE DEKORASYON MALZEMELERİNDEN, TÜM SERVİS TAKIMINA KADAR HERŞEY KENDİ BÜNYEMİZDEN SAĞLANMAKTADIR..
 • Genelde sürprizlerin doğası gereği aylar öncesinden planlanmaz, aklınıza düşer ve sürpriz yaparsınız. O nedenle bizim için zaman en önemli şeydir. Bize 2 saat öncesinden bile haber verdiğiniz taktir de, pek çok organizasyonu gerçekleştirebiliriz.  Bu kadar HIZLI organizasyon yapabiliyor olmamızda ki üç önemli unsur vardır; bir 25 kişilik profesyonel bir ekibin her zaman hazır olması, ikincisi, tüm ekipmanları ve hizmetlerimizi kendi bünyemizden sağlıyor olmamız ve üçüncü en önemli neden ise; işimizin sadece SÜRPRİZ YAPMAK olması ve gerçekten severek yapıyor olmamızdır.
  • Sürpriz Perisi’nde ki bütün bu ayrıcalıklarla birlikte, kusursuz bir organizasyon deneyimini yaşar ve en heyecanlı, en özel gününüzde “BULUTLARIN ÜZERİNDE EVİNİZE GİDENE KADAR”, size bir Peri gibi eşlik ederiz.
 • Ve son olarak ŞİRİN YÜCEL’İN her zaman dediği gibi, “ Asıl organizasyon becerisi, her şey yolunda gittiğinde değil, problem çıktığında, nasıl baş edebildiğinizdedir”…SÜRPRİZPERİSİ EKİBİ bu bilinçle ve profesyonellikle eğitim alır ve hayata geçirir…
  • SÜRPRİZ PERİSİ’nin kurucusu Şirin Yücel’in VİZYONU: Her gün daha çok insanı mutlu ederek, hayatlarının en unutulmaz, en muhteşem gününü yaratmak ve yaşatmaktır. Ve en büyük hayalide günün birinde, sürpriz organizatörlüğü yapan bir VAKIF kurup, ücretsiz organizasyonlarla insanların mutluluğuna ufacık katkı sağlamaktır...