Çalışma Şeklimiz

Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz taktirde her zaman seçenekleriniz olacaktır:


SÜRPRİZ PERİSİ ile birlikte bir organizasyon yapmaya karar verdiğinizde, kendinizi, o özel günün, en özel misafiri gibi hissedeceksiniz. Çünkü siz ve sevdiğiniz için, gününüzün kusursuz geçmesi için PERİLERİMİZ iş başında ve tamamen arka planda olacaktır. Her bir detayla en ince ayrıntısına kadar titizlikle ilgileneceklerdir ve size de sadece o günün tadını çıkartmak kalacaktır.


Yemek yiyeceğiniz Restoranın rezervasyonundan, mekâna gideceğiniz her türlü aracın ayarlanmasından, kalacağınız otelden, alacağınız çiçek ve ya pastaya, vereceğiniz hediyeye, dinlemek istediğiniz müziklere,  müzisyenlere kadar, mükemmel bir organizasyon için aklınıza gelen her hizmet için tek bir ekip sizinle ilgilenecektir. Her bir detayı ayrı ayrı ayarlamak zorunda kalmadan, hayallerinizi güzelleştirecek zenginleştirecek her ne varsa, biz sizin için organize ediyor olacağız.


Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz noktada, bize mail ya da telefonla ulaşmanız yeterli olacaktır. Yapmaya karar verdiğiniz organizasyon ile ilgili olarak tamamen sizin yasal haklarınızı koruyan bir sözleşme hazırlanır. Bizim için sizin güvenizin her şeyden daha önemlidir. 
Samimiyet ve dürüstlük ilkemiz doğrultusunda her zaman size söz verilen hizmetin daha fazlasıyla karşılaşır, asla daha azıyla yetinmek zorunda kalmazsınız.  Asla son dakika bir sürpriziyle ekstra bir bedel ödemek zorunda kalmaz, baştan tüm detaylarıyla şekillenen organizasyonunuzda her zaman beklentisinizin daha ötesinde bir hizmet alırsınız.


Sürpriz Perisi Ekibinin temel çalışma prensibi, TÜRK MİSAFİRPERVERLİĞİDİR. Siz ailemizin bir parçası ve en önemli misafirlerimizsinizdir. Sizi memnun etmek bizim bu işi yapma nedenimizdir.


Sürpriz Perisi Ekibi, sürpriz organizasyonları her bir bireye göre ayrı ayrı şekillendirip, kişilerin kendilerini en rahat, en mutlu ve en özel hissettiği anlar yaratmaya çalışan, farklı meslek gruplarından, kendini sadece insanları mutlu etmeye adamış 25 kişilik profesyonel ve deneyimli bir ekipten oluşur.