Romantik Yat Turu Ve Sürpriz Kutusu

Organizasyonu Beğendiniz mi?
| Beğeni Düzeyi : 4.5

PAKET İÇERİĞİ

 

            * VİP Sürpriz Perisi 1 yatı ile başbaşa, muhteşem 1 saatlik boğaz turu / (ekstra olarak tur süresini uzatabilirsiniz)

            * Masanızın çok şık objeler, mumlar ve şamdanlar dekore edilmesi

            * 2 kişilik kokteyl servisi ( meyve tabağı, çips, çerez, çikolata drajeleri)/ ( ekstra olarak kahvaltı veya akşam yemeği servis edilebilir)

            * Alkolsüz içecek ikramı / (ekstra  alkol ikram edilebilir)

            * İstediğiniz tarzda müzik yayını

            * Turun ortasında  Dev hediye kutusunun getirilmesi ( sürpriz kutu)

            * Kutunun içinden seni seviyorum yazan uçan balonlar çıkması, balonların altından iç içe geçen 3 adet kalp kutu çıkması, her kutunun içinden sizin yazmış olduğunuz aşk notlarının parça parça çıkması (Yazınız görünür veya görünmez olabilir;) )

            * Ve son kutu ve son notla birlikte istediğiniz şarkı eşliğinde teklifinizin gerçekleşmesi

           * Amatör foto veya vide çekimi ( ekstra olarak profesyonel olabilir)

,

Neden Bu Paket?

İstanbul deyince akla ilk gelen yer tabi ki muhteşem boğazdır. Ve İstanbul da teklif yaptığınızı hissettirecek en güzel ve özel yerdir. Ve o manzaranın bizzat içinde olmak, boğazı son derce lüks bir yatla başbaşa gezmek bile sürprizin kendisidir. İçeriği fiyatına göre çok daha zengindir. Fiyatın ekonomik olmasının temel nedenlerinden biri de Sürpriz Perisi 1 yatı , kendi yatımız olmasıdır. Görsellerde gördüğünüz yatta organizasyonunuz gerçeleşecektir. Ve temel yat paketimizidir. İçeriğine istediğiniz eklemeleri yaparak daha da zenginleştirebilir, ve sadece sevdiğinize özel hale getirebilirsiniz. Kendinize özel organizasyon yaratma imkanı verir. 

Kimlere?

İstanbul boğazın da ekonomik ve romantik ve kendizi özel hissedeceğiniz bu organizasyon, hem bütçemi sarsmasın hem de içeriği zengin olsun diye düşünenler için çok uygundur. Başbaşa olmak isteyen, boğaz, deniz ve İstanbul aşıkları içinde tam uygun organizasyondur 

Ne Zaman?

Her mevsimde yapabilirsiniz. Yatımız kendi yatımız olduğu için bu tarz organizasyonlar için özel dekore edilmiştir. Masanın yani oturduğunuz alan komple şeffaf branda ile çevrilidir. Ve özel ısıtma sistemi ile mekan sıcaklığına yakın turunuzu yapabilirsiniz.


ÖDEME ŞEKLİ

REZERVASYON ŞARTLARI

BENZER ORGANİZASYONLAR

PAKETİN KAMPANYASI

ÖNCESİ/SONRASI NELER OLABİLİR?

EKSTRALAR